جهانگير الماسي مدعي شد:
طرح فيلمنامه فيلم مجيدي متعلق به من است
خراسان - مورخ یکشنبه 1391/05/01 شماره انتشار 18173

جهانگير الماسي مدعي شد طرح فيلمنامه فيلم سينمايي «محمد (ص)» متعلق به اوست و حاضر است اين فيلم را با 200 ميليون تومان بسازد! وي در گفت و گو با فارس افزود: اين سرنوشت محتوم ماست. ما بايد فقط طرح اعلام کنيم و بقيه دوستان، عده‌اي ديگري که ارتباطات قوي دارند. فيلم بسازند.

وقتي با خودم مرور مي‌کنم مي‌بينم طي 3 تا 4 سال گذشته، 6 طرح براي من بوده که افراد ديگر آن‌ها را ساختند. از فيلمنامه «من يک انسانم» که به پروژه حضرت رسول (ص) تبديل شد و آقاي مجيد مجيدي در حال ساخت آن است بگيريد تا داستان انقلاب با عنوان «از ياد رفته‌ها». اين فيلمنامه درباره انقلاب از زاويه ديد نسل من است. در سال 42 که هم‌نسلان من زياد با حرکت امام خميني (ره) چندان آشنا نبود، شنيدم که آقاي فرهاد توحيدي در حال نوشتن فيلمنامه آن هستند. يا فيلم «سيب و سلما» که بر اساس فيلمنامه «گلابي» بنده ساخته شد. همين طور 3 فيلمنامه ديگر هم بوده که همين وضعيت را داشت. مجيدي با 200 ميليارد فيلم «محمد (ص)» را مي‌سازد و من با 200 ميليون حاضرم اين فيلم را بسازم. نه فيلمبردار و بازيگر خارجي مي‌خواهم، نه سفرهاي عجيب و غريب به مکه.

به هر حال ما هم راجع به اين دوران يک حرفي داريم ديگر، منتها همان امکاناتي که براي ايشان قائلند براي ما هم قائل باشند.اينکه مي پرسي که آيا ما طرح و نوشته‌اي داشتيم يا نه، بايد بگويم يک سال قبل از اينکه آقاي مجيدي شروع به کار کند - يعني سال 87 قبل از قضيه فتنه و مشرف شدن ايشان نزد مقام معظم رهبري و طرح مسئله- من در همين خبرگزاري فارس و در چند روزنامه و سايت خبري راجع به اين طرح ‌حرف زدم. اگر رجوع کنيد اسناد آن موجود است. اصلا ما داشتيم کار مي‌کرديم. من طرح قصه گفته بودم، اما حالا مي‌گويم اگر فرد ديگري هم کار کند مهم نيست ولي با آن اهداف نه هدف اقتصادي.امتياز كاربران:
امتياز بدهيد:
نظرات
نام:
ايميل:
نظر:
كد امنيتي
کد مشخص نیست


كد امنيتي: